ANTINIKOTINOVÝ PROGRAM

V poslední době se přístroj BICOM stále více využívá jako podpůrná metoda při odvykání kouření v mnoha zemích.

Velkou výhodou biorezonanční terapie pomocí přístroje BICOM je vysoká účinnost. Abstinenční příznaky po absolvování 1 až 2 sezení se vyskytují jen výjimečně.

Klienti nemají potřebu si po hodinové terapii zapálit cigaretu. Je to šance zvlášť pro ty, kteří se svou závislostí bojují velmi dlouho.

Vysoká úspěšnost

Jednorázový zákrok

Metoda bez léků

Nemá vedlejší účinky

Účinný i na elektronické cigarety

JAK TO FUNGUJE?

Pomocí biorezonančního přístroje BICOM je do těla pomocí elektrod vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. U elektronických cigaret se používá náplň, kterou kuřák používá.

Na základě tohoto procesu se urychlí detoxikace od nikotinu a dalších zátěžových látek. Proces omezuje aktivitu acetylcholinových nikotinových receptorů v mozku a urychluje jejich readaptaci. Je tak potlačen nikotinový hlad a fyzická závislost (abstinenční příznaky).

Na rozdíl od běžných metod se do těla nikotin nedodává, ale pomocí přístroje BICOM se vyvádí z těla ven.

Metoda je účinná také u odstranění závislosti na elektronické cigarety.

Je metoda bezbolestná a jakou má úspěšnost?

Biorezonanční metoda je bezbolestná a nemá negativní účinky na organismus. Sezení tvrá obvykle 40 min. 
Tělo není nikdy vystaveno elektrickému proudu.

Úspěšnost antinikotinového programu přístrojem Bicom optima je přibližně 80%. 
Program se nahrává zároveň i do biorezonančního čipu, který prodlužuje efekt.

Cena programu se pohybuje kolem 1400Kč v závislosti na různých terapeutech a obvykle se tato investice vrátí na prokouřených cigaretách do měsíce. Případné další sezení je zpravidla poskytováno zdarma.

PŘED A PO ZÁKROKU

Nedoporučujeme před zákrokem jakkoliv kouření omezovat. Celý proces trvá 40 min, je naprosto bezbolestný a bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret. Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Nutnost kouření se druhý den ráno většinou již nedostavuje. I přes velmi vysokou účinnost této metody je třeba následně podpořit úspěšnost svojí sebekázní a odpovědností, neboť biorezonance neodstraní motorické návyky a sociální zlozvyky (tj. např. káva-cigareta atd.), které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

KONTAKT

Bc. Monika Kirmanová

Vyhonkovec 751
735 32 Rychvald
IČ:73137073

  • Provozovna: Chittussiho 1001/9, Slezská Ostrava (Poliklinika Modrý pavilon)
  • masazekopretina@seznam.cz
  • 603 909 748