O MNE

Jmenuji se Monika Kirmanová.

V dnešní době, kdy je k dispozici spousta terapeutů, je těžké vybrat pro sebe toho správného. Abych ulehčila váš výběr, trochu nastíním, kdo jsem. Buď na mé dveře zaklepete, nebo ne.

JSEM ČLOVĚK jako každý jiný. Mám své radosti i své starosti (příležitosti k růstu).

Vystudovala jsem nějaké školy, ale to pro mě není důležité.

Důležitá je pro mě má rodina. Mám tři úžasné děti a pořád jednoho manžela 🙂 . Už těmito přívlastky je můj život víc než skvělý. Jsem člověk, který žije tak, jak to cítí. Zažila jsem spoustu pádů, ale i vzestupů. Prostě normální život.

Pomáhat lidem, aby mohli žít kvalitněji a zdravěji se mi stalo posláním a velkou ctí.

Ale přece jenom trochu o mé odbornosti. Dva roky studia čínské medicíny v Brně. Semináře zaměřené na energetické dráhy a body (akupresura, moxování, baňkování). Psychosomatika (MUDr. Klímová), psychoterapie a výcvik metody EFT, několikadenní výcvik psychoterapie zaměřená na člověka podle C. Rogerse a další.

Veškeré tyto dovednosti používám při terapii přístrojem Bicom Optima, u kterého mé vzdělání zdaleka nekončí (je celoživotní) a neustále jej prohlubuji na přednáškách známých českých i zahraničních lékařů, praktických seminářích, webinářích, návštěvách ordinací jiných lékařů a mých kolegů.

Co vám mohu nabídnout?

Nabízím vám nejenom terapii na přístroji Bicom Optima, ale celostní přístup. Celou svou duší se budu snažit najít způsoby, jak vám pomoci od různých bolestí (fyzických i duševních). Chtěla bych být vaším průvodcem na cestě k radosti, lepšímu životu a poznání, které nám život a tento svět přináší. Nabízím své srdce, své uši a své znalosti, které díky vám neustále prohlubuji. Učíte mě trpělivosti, vytrvalosti a posilujete moji víru.

Díky vám se stávám lepším člověkem!
Děkuji, že jste a těším se na naše setkání…

S úctou Vaše Monika

KONTAKT

Bc. Monika Kirmanová

Vyhonkovec 751
735 32 Rychvald
IČ:73137073

  • Provozovna: Chittussiho 1001/9, Slezská Ostrava (Poliklinika Modrý pavilon)
  • masazekopretina@seznam.cz
  • 603 909 748